Телефони (м. Одеса): +38 073 48 16 999+38 098 48 16 999+38 099 48 16 999
Новая версия сайта доступна по адресу uvt-clinic.com.ua
×

Україномовна версія в стадії наповнення

Лікування тендиніту плеча

ПРИЧИНИ:

Біль плеча може бути викликана, наприклад, в результаті кальцифікації, синдромом зіткнення або переохолодженням плеча. Всі ознаки є джерелом сильного болю і обмежують пацієнтів в їх повсякденному житті.

СИМПТОМИ:

Вважається, що за цього захворювання пацієнт відчуває найсильніший біль. Перебіг може бути гострим або хронічним. Біль може турбувати не тільки при піднятті руки, але і в стані спокою, під час сну заважати спати.

ДІАГНОСТИКА:

Дуже часто додаткової діагностики не потрібно, діагноз ставиться на підставі яскравої клінічної картини. В діагностиці та диференціальній діагностиці застосовують рентген та УЗД

ЛІКУВАННЯ:

Консервативне лікування медикаментами і фізіопроцедури показали майже мінімальну ефективність, найчастіше застосування даної терапії призводить до погіршення стану, переходу процесу в хронічну стадію, знерухомлення суглоба. У кращому випадку така терапія продовжується тривалий час від 6 місяців і більше для отримання більш-менш стійкої ремісії.

ТЕНДИНІТ ПЛЕЧА ВДАЛО ВИЛІКОВУЄТЬСЯ АПАРАТОМ УДАРНО-ХВИЛЬОВОЇ ТЕРАПІЇ

За умови кальцінованого тендиніта плеча, обробленого ударною хвилею апарату УХТ, кальцифікати повністю зникають в більш ніж 85% випадків. Значне зниження болю й поліпшення функції плеча спостерігається через 4 тижні. Вирішенням для багатьох подібних випадків були принципи хірургії або ін’єкції, але з появою ударно-хвильової терапії можна провести повне зцілення без втручань, зі збереженням звичайного життя пацієнта, не завдаючи будь-яких незручностей перебування в стаціонарі та введенням препаратів наркозу.
tendinit plecha
УХТ є безпечним та ефективним методом лікування, і є пріоритетним в розгляді в якості можливої терапії для лікування хворих з кальцінозним тенденітом плеча.