Телефони (м. Одеса): +38 073 48 16 999+38 098 48 16 999+38 099 48 16 999
×

Україномовна версія в стадії наповнення

Лікування Остеохондрозу

Остеохондроз-це дегенеративно-дистрофічні ураження дисків та хрящів хребта. Захворювання широко поширене серед населення всієї планети. Особливо актуальним є лікування остеохондрозу у людей, у яких відсутня адекватне фізичне навантаження. Справа в тому, що всі живі тканини організму оновлюються. Регулярна фізична активність зміцнює хребет, він стає пружним сильним, гнучким, рухливим. До того ж в диску дорослої людини немає кровоносних судин. Живильні речовини та кисень надходять з сусідніх тканин. Низька фізична активність призводить до погіршення кровообігу і обміну речовин між хребцями.

На початковому етапі патологія зачіпає кісткові тканини та зв’язки. Людина може відзначати легкий біль в спині, особливо після тривалого перебування в одній позиції. На жаль, лікувати остеохондроз хворі починають на наступних стадіях хвороби, хоча сьогодні є гідні фахівці, які можуть діагностувати перші патологічні зміни в хребті.

Причини виникнення остеохондрозу

Лікарі стверджують, що всі люди після 30-ти років знаходяться в групі ризику. Але ряд факторів призводить до виникнення захворювання в юному віці. Імовірність виникнення підвищуеться також за наступних факторах:

 • Зайва вага
 • Сидячий, малорухливий спосіб життя
 • Травми хребта зі зміщенням
 • Плоскостопість
 • Вагітність
 • Робота, пов’язана з постійним підйомом важких предметів (наприклад, у вантажника)

Якими б не були причини захворювання, наші фахівці підбирають для кожного пацієнта найбільш ефективний спосіб лікування.

Симптоми остеохондрозу

image24

Захворювання має широку симптоматику. Остеохондроз може проявитися не тільки болем в спині і хребті, але й і в інших частинах тіла. Людина може відчувати біль у суглобах ніг або відзначати у себе оніміння рук і пальців. Одночасно до цих симптомів може додатися больові відчуття в голові, серці, статевих органах.

У зв’язку з цим ризиковано займатися самолікуванням окремих симптомів, безконтрольно приймати знеболювальні препарати та біологічно активні добавки. У кращому випадку ліки, що використовуються тимчасово втамують біль, а в гіршому- нанесуть шкоди або змажуть діагностичну картину.

Ключові симптоми остеохондрозу: біль і відчуття дискомфорту в спині. Біль буває періодичною, наздоганяє в непередбачувані моменти і так само без причини зникає. Якщо до спинного болю додалось оніміння рук та ніг, особливо лівої кінцівки, це свідчить про наявність недуги. Больові відчуття можуть також виявитися у місці серця, ближче до ребер.

Важливо почати лікувати остеохондроз вчасно. Фахівці нашої клініки пропонують професійне лікування, використовуючи один з наступних методів:

 1. Ручна корекція нашими фахівцями в області мануальної терапії та остеопатії
 2. Усунення болю за допомогою блокади
 3. Застосування ударно-хвильової терапії

Як відбувається лікування остеохондрозу за допомогою ударно-хвильової терапії:

Метод ударно-хвильової терапії дозволяє відновити пошкоджені тканини, суглоби, кістки і зв’язки. При цьому відбувається руйнування кальцінатів ( тобто прибираються всі остеофіти), руйнується рубцева та фіброзна тканина , зміщаючись новоствореною здоровою тканиною, яка виконує всі властиві їй здорові функції. Одне з унікальних явищ- проростання нової капілярної сітки можливо лише завдяки методу ударно-хвильової терапії.

В результаті терапії повністю відновлюється кровообіг, крім того- не просто відновлюється до минулого рівня до хвороби, а в рази збільшується, живить киснем тканини, покращує обмінні процеси, оновлює тканини повністю на клітинному рівні. Відновлюються кісткові структури, завдяки поліпшенню кровообігу відбувається омолодження суглобових та хрящових оболонок.

Ефекти ударно-хвильової терапії:

 1. Прибирає біль без ліків
 2. Розпушує міжхребетні грижі з їх розсмоктуванням надалі
 3. Руйнує відкладення солей кальцію, фосфору та молочної кислоти з реабсорбацією кальцію та зміцненням хребців надалі
 4. Єдина терапія, що стимулює регенерацію міжхребцевого диска
 5. Єдина терапія , що пророщує нові капіляри, в результаті реваскуляризації тканини відновлюються , больові фіброзні точки розчиняються, ну і найголовніше, що ефект завдяки цьому, зберігається більше п’яти років.
 6. Прибирає набряк біля сідничного нерва.
 7. Нормалізує м’язовий тонус та відновлюється фізіологічний стан хребта