Видалення зморшок на обличчі та шиї
Телефони (м. Одеса): +38 073 48 16 999+38 098 48 16 999+38 099 48 16 999
Новая версия сайта доступна по адресу uvt-clinic.com.ua
×

Україномовна версія в стадії наповнення

Видалення зморшок на обличчі та шиї

Видалення зморшок на обличчі , на шиї , на лобі та навколо очей,   підтяжка ( ліфтинг ) шкіри рук, видалення складок на шиї носогубних складок, це все  безопераційна  та  безін’єкційна корекція за допомогою ударно-хвильової терапії,  поліпшення лімфовідтоку  та   м’язового тонусу вертикальної вібротерапії, технологією Vi- actor 35 Гц,  поліпшення обміну речовин та зниження остеопорозу   горизонтальною апаратною вібрацією 50 Гц.
Щоб вирішити будь-яку проблему, потрібно прибрати причину, і тоді буде хороший та найголовніше тривалий ефект.
Поява зморшок на обличчі та шиї пов’язано з тим, що з віком у людини знижується вироблення залозами внутрішньої секреції, необхідної  фізіологічної кількості гормонів.Розгладити та прибрати зморшки на обличчі та шиї методом ударно-хвильової терапії  за допомогою голівки F15 (опція) з глибиною впливу 20 мм та енергією 0,16 mg/мм, частотою від 16 до 21 Гц можливо зі збереженням ефекту більше одного року.

морщинки
Відбувається  посилення проліферації фібробластів, що сприяє  утворенню нових колагенових та еластинових волоконсинтез ендогенної (власної) гіалуронової кислоти, тобто  відновлення нормального стану шкіри, її пружності , еластичності, вирівнюванню рельєфу шкіряного покриву, збереженню водного балансу  та всі ці процеси відбувається рівномірно на обличчі та шиї.

Ніякими ін’єкціями відтворити подібний розподіл гіалуронової кислоти неможливо , до того ж із зовні вводиться чужорідна організму гіалуронова кислота, і є загроза алергії або відторгнення, чого ніколи не буває при ударно-хвильовій терапії.Якщо провести ще ліфтинг головкою Vi-actor (опція) покращиться лимфовідтік,  нормалізується тонус м'язів, покращиться кровообіг і обмін речовин до 5 років в зоні впливу, тобто на обличчі і шиї  будуть розчинятися пігментні плями і ділянки почервоніння, судинні сітки   при впливі 35 Гц.Але людині потрібно омолодження не тільки обличчя та шиї, а й усього тіла- і живота, і стегон, і сідниць, і шкіри рук, а найголовніше провести омолодження залоз внутрішньої секреції, які  регулюють обміни кальцію, фосфору та вітаміну D3,   через нестачу яких розвивається остеопороз.

З віком залози внутрішньої секреції виділяють менше секрету і люди місяцями приймають препарати кальцію, а ефекту не має через те, що він засвоюється у зовсім малій кількості. Щоб зробити омолодження залоз внутрішньої секреції необхідно впливати на тіло на спеціальному апараті.

Раніше намагалися видаляти зморшки на обличчі за допомогою ін’єкцій ботоксу, який має токсичний ефект на нервову систему як периферичну так і центральну і викликав зниження розумової та інтелектуальної діяльності людини, особливо це було помітно на пацієнтах, які страждають на ДЦП, яким ін’єкціями ботоксу намагалися прибрати гіпертонус в м’язах кінцівок.

Висновки:

  1. Ударно-хвильова терапія- ефективний безболісний метод видалення зморшок, з тривалим збереженням ефекту;
  2. Ударно-хвильова терапія – неінвазивний метод, без ін’єкцій та без операцій, амбулаторна процедура;
  3. Ударно-хвильова терапія не має побічних ефектів, не обмежує приймання засмаги;
  4. Ударно-хвильова терапія покращує кровообіг та обмін речовинами до 5 років;
  5. Єдина терапія, що стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти, зростання нових капілярів та власних факторів росту.