Ударно-хвильова терапія в косметології
Телефони (м. Одеса): +38 073 48 16 999+38 098 48 16 999+38 099 48 16 999
Новая версия сайта доступна по адресу uvt-clinic.com.ua
×

Україномовна версія в стадії наповнення

Ударно-хвильова терапія в косметології

В сучасній косметології головне завдання- це профілактика та зменшення ознак старіння шкіри, яке майже завжди несе в собі риси атрофічних процесів. І однією з найбільш ймовірних причин цьому є порушення метаболізму міжклітинного матриксу дерми. З віком деструктивні процеси розпаду колагену в шкірі починають переважати над синтетичними процесами. Порушення нормального обміну колагену багато в чому пов’язане з формуванням за рахунок поперечних зшивок агрегатів білків, які практично не можуть бути зруйновані ферментами через їх недоступність практично ніяким способом, крім ударної хвилі.

 

Вплив ударних акустичних хвиль при лікуванні естетичних та дерматологічних проблем

Позитивні результати УХТ в лікуванні естетичних та дерматологічних захворювань обумовлено наступними науково-обгрунтованими біологічними ефектами:

 • Стимуляція мікроциркуляції ( крові та лімфатичної рідини );
 • Підвищення проникності клітинної мембрани;
 • Вивільнення оксиду азоту ;
 • Протизапальну дію;
 • Вивільнення факторів росту (VEGF, BMP, TGF, і т.д);
 • Стимуляція стовбурових клітин

Крім того, низькоенергетичні хвилі акустичного тиску, стимулюють внутрішні резерви самовідновлення клітин організму шляхом активації імунної реакції таким чином, що відбуваються міграції стовбурових клітин, процеси проліферації та диференціювання. В цілому, можна сказати, що ударно-хвильова терапія успішно забезпечує лікувальну дію, стимулює регенерацію тканин та загоєння.

Основний ефект УХТ при лікуванні захворювань шкіри – збільшується кровообіг. Цей ефект розриває порочне коло зниження циркуляції крові/лімфи та його наслідки- збільшення накопичення жиру. У порівнянні з іншими методами лікування, УХТ пропонує вирішальну перевагу: він викликає неоангіогенез – виникнення нових капілярів, в цільовій ділянці, і це забезпечує довгостроковий успіх лікування. Ефективність та тривале збереження ефектів в усуненні проблем та захворювань шкіри із застосуванням методу ударно-хвильової терапії доведена практичними та клінічними дослідженнями в боротьбі зі зморшками, проблемами целюліту та корекції форм.

Protsess vozniknoveniya novyih sosudov

44444444444444.jpeg

ЗАСТОСУВАННЯ

 • Усунення зморшок на обличчі та шиї,
 • Корекція овалу обличчя
 • Лікування целюліту 1-2-3 стадія
 • Корекція форм тіла – обсяг- руки, ноги, сідниці
 • Ліфтинг та підтяжка шкіри, м’язової та сполучної тканини
 • Лімфодренаж
 • Усунення, зменшення стрий, розтяжок
 • Усунення, зменшення рубців постакне, післяопераційних рубців, опікових
 • Усунення небажаних наслідків та ускладнень після неправильно проведених ін’єкційних процедур на обличчі
 • Застосовується як швидка реабілітація після агресивних процедур- хімічні пілінги, дермабразія лазерна та механічна.

КРАТНІСТЬ ВИКОНАННЯ ПРОЦЕДУР І КІЛЬКІСТЬ НА КУРС

Обличчя – зони (лоб-1 зона, навколо очей-2 зони, носо-губна -2 зони, вилиці й щоки, підборіддя-1 зона=6 зон)
Призначається 2 рази на тиждень, інтервал 4-5 днів. На курс необхідно від 7 до 15 процедур залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, стану шкіри на момент звернення, бажаного ефекту.

Целюліт – зони (передня поверхня стегон-2 зони, задня поверхня стегон-2 зони, сідниці- 2 зони, руки -2 зони).
На курс необхідно 8-15 процедур в залежності від стадії целюліту , ступеню бажаного ефекту, призначається 2 рази на тиждень, інтервал 4-5 днів.

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Результат розвивається поступово та посилюється від кожної наступної процедури. Для отримання стійкого та добре помітного ефекту необхідний курс процедур.
При лікуванні 1 і 2стадій целюліту помітне поліпшення стану тканин досягається після 3-4 сеансів, а при лікуванні 3 і 4 стадії – після 6-10 сеансів. Курс процедур залежить від виду та стадії ліподистрофії. Ефект від пройденого курсу зберігається від року і більше, за умови дотримання пацієнтом рекомендацій.

При впливі на ділянку обличчя та шиї з метою усунення зморшок, корекції овалу помітний результат виникає вже після 2-3 процедур. Ефект зберігається від 1,5 років.
Об’єктивна оцінка результату проведення курсу терапії проводиться через 1,5-2 місяці після закінчення лікування, оскільки ефекти застосування ударної хвилі носять накопичувальний характер та позитивний терапевтичний вплив триває протягом 2-3 місяців після закінчення курсу, при цьому ефект наростає.
Ефективність застосування апарату ударно-хвильової терапії підтверджена незалежними клінічними дослідженнями, в процесі яких застосовувалися мікрофотографування, ультразвукова оцінка структур дерми та гіподерми до та після курсу процедур, також вимірювалася еластичність, тургор шкір та аналіз сироватки крові для оцінки рівня жирового обміну.

 

ПРИБЛИЗНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПРОЦЕДУР ТА КУРСУ

Обличчя – зони (лоб-1 зона, навколо очей-2 зони, носо-губна -2 зони, вилиці й щоки, підборіддя-1 зона=6 зон)
На все обличчя 1 процедура 6 зон по 2000 уд. 1 зона ( за мінімальної проблеми) =12 000 ударів. Вартість такої процедури 1200 грн. Призначається 2 рази на тиждень. На курс необхідно від 7 до 15 процедур.
Якщо шкіра зів’яла, зморшки глибокі- потрібно збільшити процедуру до 4 000 ударів в одну зону.


Целюліт – зони (передня поверхня стегон-2 зони, задня поверхня стегон-2 зони, сідниці- 2 зони, руки -2 зони)
1 стадія целюліта – на 1 зону 4000 ударів ( зони парні, тому 8000 ударів. Вартість 800 грн.
2 стадія на 1 зону 6000 ударів *2=12000 ударів. Вартість 1200 грн.
2-3 стадія – на 1 зону 10000 ударів *2=20000 ударів. Вартість 2000 грн.
На курс необхідно 10-12 процедур, призначається 2 рази на тиждень.
За необхідності 2-3 стадія курс необхідно повторити через півроку.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПРИ УХТ

При процедурах ніяких обмежень немає. Можна вільно продовжувати активний спосіб життя, процедура може тривати близько півгодини та після неї пацієнт абсолютно вільний у своїх діях. Можна відвідувати лазні, солярії, сонячні ванни, займатися спортом. При цьому максимально, що може виникнути- невеликий синець в зоні впливу у пацієнтів з тонкою капілярною сіткою, схильних до синців, ламкими судинами від природи. Пацієнти самі про це знають та повідомляють –можна коригувати силу впливу хвилі для таких пацієнтів. Рекомендації для всіх пацієнтів- пити більше рідини до 2 літрів в день ( ідеально просту негазовану воду) для прискорення метаболізму та виведення токсинів.

 

Вплив ударної хвилі замінює одночасно кілька процедур:

ультразвуковий вплив з ефектом кавітації

пресотерапія з ефектом лімфодренажу

роликовий, баночний масажі

елос омолодження шкіри обличчя

лазерний вплив

радіохвильовий ліфтинг ( RF- ліфтинг) шкіри, тіла та обличчя

- мезотерапію

ін’єкційне введення ботоксу та диспорту, гіалуронової кислоти

пластичну хірургію

ліпосакцію та ліполіфтінг

 

В результаті впливу ударної хвилі на тканини відбувається:

 • Розсмоктування фіброзних перегородок між жировими дольками.
 • Зменшення обсягу жирових відкладень за рахунок нормалізації процесів ліполізу.
 • Збільшення м’язової еластичності.
 • Збільшення вироблення колагену і, як наслідок, підвищення тургору тканин.
 • Поліпшення процесів мікроциркуляції тканин.
 • Стимуляція лімфовідтоку .

 

ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ ТА КОРЕКЦІЯ ФОРМ

Целюліт викликаний виникненням паралельної структури колагенових волокон, яка викликає перпендикулярний тиск жирових клітин на поверхню шкіри.

Крім того, недостатня мікроциркуляція призводить до фіброзу сполучної тканини і збільшує целюліт.

Акустичні хвилі зменшують ці порушення в регулюванні метаболізму та стимулюють зниження жиру в клітині.

Волокна сполучної тканини набувають велику еластичність, тон шкіри поліпшується, і, отже, послаблюються ознаки целюліту, фібрин сполучної тканини стає еластичним, підвищується тургор та еластичність шкіри.

 

БІОФІЗИЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВПЛИВУ

Основою ланкою в розвитку гіноідної ліподистрофії є порушення мікроциркуляції в дермі та гіподермі. Який же тоді механізм утворення «апельсинової кірки», при порушенні мікроциркуляції зменшується надходження в підшкірно-жирову тканину крові, багатої киснем і відбувається перехід адипоцити ( жирової клітини) в режимі автономної роботи починаються процеси накопичення жиру ( ліпогенез ) і припиняються процеси розщеплення, оскільки жир- це енергетичне депо. Розмір жирової клітини збільшується, це в свою чергу ще більше погіршує приплив крові, багатої киснем і, крім того , погіршує відтік, що веде до застою в міжклітинному просторі. Адипоцити максимально збільшуються в розмірах та припиняють бути функціонально активними, накопичення продуктів розпаду в клітинній рідині веде до порушення утворення колагенових волокон, відбувається посилення сполучно-тканинних перегородок. 

66666

 

Механічний та фізичний вплив на тканини, що зазнали ударно-хвильовий вплив, як було встановлено, залежить від щільності потоку енергії: низький рівень енергії з низькими імпульсами показали позитивний стимулюючий ефект, в той час як високий рівень енергії з високими імпульсами мали значні інгібірувальні ефекти. За більш низької EFD ( щільність потоку енергії ) лікування ударної хвилі, що підвищує регуляції ядерного антигену проліферуючих клітин ( PCNA ) , колагену типу І, колагену типу ІІІ та експресію гена TGF-бета 1 та синтез колагену. Ударні хвилі можуть стимулювати синтез колагену. Виснажений рівень колагену збільшений через 3 години після обробки та знижується після 6 тижнів поступово. Аналіз експресії генів колагену та ММР був знайдений як підвищувальний регуляцію через 6 тижнів після лікування.

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УДАРНО-ХВИЛЬОВОЇ ТЕРАПІЇ:

Сеанси ударно-хвильової терапії протипоказані за наявності наступних патологічних станів:

 • Хвороби згортання крові, а також хвороби, пов’язані з прийманням специфічних антикоагулянтів ( синкумар, варфарин);
 • Шкірні інфекційні захворювання в стадії загострення;
 • Онкологічна патологія в зоні та проекції застосування;
 • Вагітність та лактація
 • Наявність кардіостимулятора, «водія ритму»
 • Постійне приймання кортикостероїдів
 • Не застосовується в зонах розташування магістральних судин

Ударно-хвильова терапія може вдало поєднуватися з іншими неінвазивними методами в косметології.