Навчання
Телефони (м. Одеса): +38 073 48 16 999+38 098 48 16 999+38 099 48 16 999
Новая версия сайта доступна по адресу uvt-clinic.com.ua
×

Україномовна версія в стадії наповнення

Навчання

obuchenie

Клініка ударно-хвильової терапії OCSARAT MEDICAL спільно зі своїм генеральним партнером Клінікою BODNIA MEDICAL LLC проводить навчання фахівців з ударно-хвильової терапії на обладнанні компанії STORZ MEDICAL..

По завершенню навчання, ви стаєте гарантовано повноцінним фахівцем в області ударно-хвильової терапії з отриманням відповідних сертифікатів міжнародного зразка. Навчання включає теоретичну та практичну частини.

При купівлі обладнання STORZ MEDICAL у нас, навчання надається БЕЗКОШТОВНО.

КОСМЕТОЛОГІЯ

Як проходить навчання?

Якщо ви мрієте стати лікарем-косметологом, то вам треба прийти в наш навчальний центр косметології та ми вас навчимо основам і практичним навичкам мезотерапії, біоревіталізації, біорепараціі, ліпоскульптури, редермалізації, контурної пластика (дермальними лідерами, імплантації), ботулінотерапії, розподілені,нитяний ліфтинг хірургічними нитками, мезоботокс, мезонитки. І все це лише з курсу «Ін'єкційна косметологія»

Скільки триватиме навчання?

Залежить від обраного курсу, від 15-30 днів або навіть 60. Навчаємо в індивідуальному порядку - і тут все суворо під вас. А в цілому, програму робимо максимально насиченою - 5-6 годин 3 рази на тиждень. Також можна прийти до нас на одноденний семінар, на конкретну тему і відпрацювання на моделі, в обов'язковому порядку! ️

Записуємось на навчання, йде набір листопад-грудень. Будемо раді вас навчити

З питань навчання косметології звертайтесь за телефоном 0504257755